حفاظ شاخ گوزنی در دماوند – قیمت حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

حفاظ شاخ گوزنی در دماوند – قیمت حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

حفاظ شاخ گوزنی در دماوند – قیمت حفاظ شاخگوزنی در دماوند

یکی از مهم ترین نکاتی که در زمان خرید منزل مسکونی یا یک ویلا باید به آن دقت کنید داشتن حفاظ امنیتی بر روی دیوار ها و نرده پنجره ساختمان است.  نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی در دماوند به دلیل کم جمعیت بودن این منطقه امری بسیار لازم به نظر میرسد. برای همین منظور بهتر است که با قیمت حفاظ شاخ گوزنی در دماوند و تولید کنندگان ابن نرده حفاظ روی دیوار آشنا شوید. در منطقه دماوند تولید کننده تخصصی نرده حفاظ روی دیوار نداریم. با توجه به این حقیقت بهتر است که از تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی نرده حفاظ روی دیوار خود را تهیه کنید. گروه تولیدی قصر فلزی برای آسایش حال خریداران مشاوره ، اندازه گبری و بازدید را برای شهرهای دماوند، گیلاوند، جابان، رودهن، جاجرود و آمل به صورت رایگان انجام میدهد.  حفاظ شاخ گوزنی دارای ظاهری نامنظم و شلوغ و درهم تنیده می باشد که در بیننده احساس خطر و بازدارندگی را بر می انگیزد. از مشخصات فنی این مدل حفاظ می توان به عرض حداقل ۵۰ سانتی متر آن اشاره داشت که به صورت استاندارد تولید و تمام سطوح دیوار را پوشش می دهد و به سفارش مشتریان می توان عرض این مدل حفاظ را بیشتر و یا کمتر در نظر گرفت. حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع های استاندارد ۷۵ سانتی متر و ۹۰ سانتی متر و ۱۰۰ سانتی متر و ۱۲۰ سانتی متر برای دیوار ویلا باغ ساختمان خانه آپارتمان ها و روی درب ورودی تولید و نصب می شود.

گروه تولیدی قصر فلزی در زمینه تولید حفاظ شاخ گوزنی در دماوند افتخار می کند که  محصولات نرده حفاظ روی دیوار  را با بالا ترین کیفیت و قیمت مناسب به هموطنان عزیز ارائه می کند چون تصمیم نداریم برای یکبار مشتری ما بمانید و ما همواه سعی داریم تامین کننده آرامش و راحتی شما در منزل و ویلا -باغ و … شما عزیزان باشیم .همچنین برای راحتی رفاه شما عزیزان نصب و اجرای این حفاظ را انجام خواهیم داد .

 

طراحی حفاظ شاخ گوزنی در آب سرد

در گذشته استفاده از سیم خاردار برای حفظ امنیت پایگاه های نظامی و ساختمان های خارج از شهر متداول بود. این روزها به علت بزرگ شدن شهرها نصب نرده ها و حفاظ های امنیتی در ساختمان های مسکونی نیز رایج شده است. طراحان و دکوراتیوها با طراحی انواع حفاظ روی دیوار با اشکال زیبا و شکیل توانسته اند سازه ای مقاوم را برای حفظ امنیت ساختمان طراحی کنند. حفاظ های امروزی شباهتی به سیم خاردارهای قدیمی ندارند و در واقع چهره ساختمان را بد منظره نمی کنند. حفاظ شاخ گوزنی در هماهنگی کامل با دکوراسیون نمای بیرونی است و ملاک های زیبایی شناختی را هم حفظ می کند.

دلیل محبوبیت حفاظ های شاخ گوزنی در دماوند

نرده حفاظ شاخ گوزنی با توجه به شکل زیبا و تنوع در طرح های آن در مدت زمان اندکی توانست در بین سازندگان و افرادی که خواستار حفظ ابتدایی ترین امنیت ساختمان بوده اند جایگاه ویژه ای برای خود ایجاد کند.

این نوع حفاظ دارای مزایای زیادی است. نرده کشی دور ساختمان ها و ویلا ها قبلا در محل ساختمان انجام می گرفت و این خود همواره برای سازندگان حفاظ دغدغه خاطر بود. چرا که احتمال شکستن سنگ در پوش و جوشکاری در محل و … را به همراه داشت. در حفاظ های شاخ گوزنی این مشکل وجود ندارد. چرا که در قطعه های 2متری تولید و رنگ آمیزی شده و سپس جهت نصب به محل پروژه ارسال می‌شود.

عرض نرده حفاظ های شاخ گوزنی

این نوع حفاظ ها با توجه به کارایی آن ها در طرح های مختلفی ساخته می شود. عرض آن ها بستگی به ارتفاع نرده ها دارد و با تعداد ردیف حفاظ ها ارتباط مستقیم دارد. هرچه تعداد ردیف حفاظ افزایش یابد تراکم آن بیشتر شده و امنیت آن نیز بیشتر است.

وزن نرده حفاظ های شاخ گوزنی

برای ایجاد امنیت ساختمان باید تراکم نرده ها به میزان استاندارد در نظر گرفته شود. در کارگاه های خارج از شهر و یا مناطقی که خلوت هستند و امکان سرقت بالاتر است میبایست از حفاظ های با تراکم بیشتر استفاده شود. وزن حفاظ ها به جنس متریال ساخت، تراکم و اندازه بلندی حفاظ بستگی دارد.

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی در گیلاوند

این نوع نرده ها با توجه به نوع کاربری و نیز شرایط موجود بر حسب سفارش مشتریان در اندازه های 50 تا 120 سانتیمتر ساخته می شود.

محاسبه قیمت نرده دیواری یا همان حفاظ شاخ گوزنی

عوامل مختلفی از جمله وزن نرده ها، نوع جوشکاری، رنگ، تعداد شاخه ها برروی قیمت این حفاظ تاثیرگذار است.

در ساختن حفاظ شاخ گوزنی از دو روش جوشکاری استفاده می شود:

جوشکاری سنتی (الکترود) و جوشکاری مدرن (تحت گازCO2( که جوشکاری تحت گاز دی اکسید کربن هزینه بالاتری دارد اما اتصال محکم تری را ارائه می کند.

رنگ آمیزی این حفاظ ها نیز به دو روش انجام می پذیرد. رنگ آمیزی با استفاده از رنگ روغنی با استفاده از پیسولت یا استفاده از رنگ کوره ای الکترو استاتیک که طول عمر و استحکام بیشتری دارد.

تراکم در واقع تعداد شاخه های اصلی در طول حفاظ است که تمام شاخه های فرعی به آن متصل می شود. در صورتی که فاصله بین شاخه های اصلی حفاظ افزایش یابد یا تعداد شاخه های فرعی کم شود شکل آن ها تغییر می کند. در حقیقت کیفیت و ضریب امنیت حفاظ کاهش مییابد.

براساس مطالب ذکر شده قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای فروش را به صورت متری محاسبه می کنند.

اما شما باید وزن تقریبی هر متر را نیز داشته باشید تا افراد سودجو با کم کردن تراکم شاخه های حفاظ با استفاده از میلگرد نازک تر نتوانند شما را فریب دهند.

شاخ های زیبا، قوی و در هم پیچیده گوزن الهام بخش طراحی حفاظ شاخ گوزنی است. حفاظ شاخ گوزن نه تنها به لحاظ ظاهری بلکه از نظر استحکام نیز دست کمی از شاخ های قوی گوزن ندارد. نرده حفاظ شاخ گوزنی در کردان از نمونه های برتر حفاظ روی دیوار است که این روزها در همه منازل نصب شده است. انواع حفاظ دیوار حیاط، نرده فلزی بالکن، نرده حفاظ کارگاهی و … برای جلوگیری از ورود سارقین نصب می شود. نرده حفاظ شاخ گوزنی به لحاظ بصری از زیباترین طرح نرده حفاظ است و علاوه بر کاهش ضریب نفوذ به فضای داخل، به نمای شهری نیز آسیب نمی رساند. حفاظ شاخ گوزنی یا نرده دیواری یکی از بهترین ابزار برای بالا بردن امنیت ویلا ها ، ساختمانهای مسکونی و مناطق محافظت شده می‌باشند.

علت اصلی این نام‌گذاری، شباهت ظاهری آن به شاخ گوزن است. حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها امنیت بسیار بالایی دارد. این نوع حفاظ ها بهترین و ایمن ترین نوع حفاظ برای بالا بردن امنیت منازل مسکونی، مناطق تفریحی، ادارات، ویلا های درون شهری و برون شهری و غیره هستند.

علاوه بر شباهت ظاهری از لحاظ استحکام نیز بسیار به شاخ گوزن نزدیک است.

این نوع حفاظ از لحاظ بصری نیز جزء زیباترین نوع حفاظ ها محسوب می‌شوند.

دیدگاه(2)

  1. میر محمد خاتمی
    تیر 26, 1400 \ب.ظ\31 12:18 ب.ظ

    نرده های حفاظ شاخ گوزنی را در دماوند با هزینه نصب ارائه میکنید

  2. امیر جعفری
    شهریور 04, 1400 \ق.ظ\31 2:21 ق.ظ

    نرده حفاظ روی دیوار مدل شاخ گوزنی در دماوند بهتر است، یا نرده حفاظ روی دیوار ویلا آبشاری، امنیت کدام نوع از نرده حفاظ روی دیوار مناسب است، بهترین حفاظ دیوار ویلا کدام است؟

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.