حفاظ شاخ گوزنی در کرج

حفاظ شاخ گوزنی در کرج

شاخ های زیبا، قوی و در هم پیچیده گوزن الهام بخش طراحی حفاظ شاخ گوزنی است. حفاظ شاخ گوزن نه تنها به لحاظ ظاهری بلکه از نظر استحکام نیز دست کمی از شاخ های قوی گوزن ندارد. نرده حفاظ شاخ گوزنی در کردان از نمونه های برتر حفاظ روی دیوار است که این روزها در همه منازل نصب شده است. انواع حفاظ دیوار حیاط، نرده فلزی بالکن، نرده حفاظ کارگاهی و … برای جلوگیری از ورود سارقین نصب می شود. <href=”https://homeservize.com/blog1/7220/guard-on-wall/”>نرده حفاظ شاخ گوزنی به لحاظ بصری از زیباترین طرح نرده حفاظ است و علاوه بر کاهش ضریب نفوذ به فضای داخل، به نمای شهری نیز آسیب نمی رساند.حفاظ شاخ گوزنی یا نرده دیواری یکی از بهترین ابزار برای بالا بردن امنیت ویلاها، ساختمان‌های مسکونی و مناطق محافظت شده می‌باشد.

علت اصلی این نام‌گذاری، شباهت ظاهری آن به شاخ گوزن است. حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها امنیت بسیار بالایی دارد. این نوع حفاظ ها بهترین و ایمن ترین نوع حفاظ برای بالا بردن امنیت منازل مسکونی، مناطق تفریحی، ادارات، ویلاهای درون شهری و برون شهری و غیره هستند.

علاوه بر شباهت ظاهری از لحاظ استحکام نیز بسیار به شاخ گوزن نزدیک است.

این نوع حفاظ از لحاظ بصری نیز جزء زیباترین نوع حفاظ ها محسوب می‌شوند.

پیدایش حفاظ شاخ گوزنی در شاهین ویلا

در گذشته ای نه چندان دور از سیم های خاردار برای حفاظت از پایگاه های نظامی، باغ ها و ویلاها استفاده می‌کردند که ظاهر خوبی نداشتند. جایگزین شدن حفاظ شاخ گوزنی به جای سیم خاردار نه تنها باعث بالا رفتن امنیت این مناطق شده بلکه ملاک های زیبایی شناختی آن ها را هم حفظ می کند.

طراحی حفاظ شاخ گوزنی در مهرشهر

در گذشته استفاده از سیم خاردار برای حفظ امنیت پایگاه های نظامی و ساختمان های خارج از شهر متداول بود. این روزها به علت بزرگ شدن شهرها نصب نرده ها و حفاظ های امنیتی در ساختمان های مسکونی نیز رایج شده است. طراحان و دکوراتوریها با طراحی انواع حفاظ روی دیوار با اشکال زیبا و شکیل توانسته اند سازه ای مقاوم را برای حفظ امنیت ساختمان طراحی کنند. حفاظ های امروزی شباهتی به سیم خاردارهای قدیمی ندارند و در واقع چهره ساختمان را بد منظره نمی کنند. حفاظ شاخ گوزنی در هماهنگی کامل با دکوراسیون نمای بیرونی است و ملاک های زیبایی شناختی را هم حفظ می کند.

 

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی در محمدشهر

این نوع نرده ها با توجه به نوع کاربری و نیز شرایط موجود بر حسب سفارش مشتریان در اندازه های 50 تا 120 سانتیمتر ساخته می شود.

عرض نرده حفاظ های شاخ گورزنی

این نوع حفاظ ها با توجه به کارایی آن ها در طرح های مختلفی ساخته می شود.عرض آن ها بستگی به ارتفاع نرده ها دارد و با تعداد ردیف حفاظ ها ارتباط مستقیم دارد. هرچه تعداد ردیف حفاظ افزایش یابد تراکم آن بیشتر شده و امنیت آن نیز بیشتر است.

وزن نرده حفاظ های شاخ گوزنی

برای ایجاد امنیت ساختمان باید تراکم نرده ها به میزان استاندارد در نظر گرفته شود. در کارگاه های خارج از شهر و یا مناطقی که خلوت هستند و امکان سرقت بالاتر است می‌بایست از حفاظ های با تراکم بیشتر استفاده شود. وزن حفاظ ها به جنس متریال ساخت، تراکم و اندازه بلندی حفاظ بستگی دارد.

میلگرد استفاده شده در این حفاظ ها

میلگردهای استفاده شده در این نوع حفاظ ها قطری به اندازه ده میلیمتر دارد. اسکلت این نرده ها به گونه ای طراحی شده است که به هیچ عنوان امکان خم شدن و شکستن در آن وجود ندارد.

انواع مدل‌های نرده حفاظ

 • مدل بوته ای
 • مدل آبشاری
 • مدل لیلیوم
 • مدل لاله ای

دلیل محبوبیت حفاظ های شاخ گوزنی

نرده حفاظ شاخ گوزنی با توجه به شکل زیبا و تنوع در طرح های آن در مدت زمان اندکی توانست در بین سازندگان و افرادی که خواستار حفظ ابتدایی ترین امنیت ساختمان بوده اند جایگاه ویژه ای برای خود اایجاد کند.

این نوع حفاظ دارای مزایای زیادی است. نرده کشی دور ساختمان ها و ویلاها قبلا در محل ساختمان انجام می گرفت و این خود همواره برای سازندگان حفاظ دغدغه خاطر بود. چرا که احتمال شکستن سنگ در پوش و جوشکاری در محل و … را به همراه داشت. در حفاظ های شاخ گوزنی این مشکل وجود ندارد. چرا که در قطعه های 2متری تولید و رنگ آمیزی شده و سپس جهت نصب به محل پروژه ارسال می‌شود.

محاسبه قیمت نرده دیواری یا همان حفاظ شاخ گوزنی

عوامل مختلفی از جمله وزن نرده ها، نوع جوشکاری، رنگ، تعداد شاخه ها برروی قیمت این حفاظ تاثیرگذار است.

در ساختن حفاظ شاخ گوزنی از دو روش جوشکاری استفاده می شود:

جوشکاری سنتی (الکترود) و جوشکاری مدرن (تحت گازCO2( که جوشکاری تحت گاز دی اکسید کربن هزنه بالاتری دارد اما اتصال محکم تری را ارائه می کند.

رنگ آمیزی این حفاظ ها نیز به دو روشانجام می پذیرد. رنگ آمیزی با استفاده از رنگ روغنی با استفاده از پیستولت یا استفاده از رنگ کوره ای الکترواستاتیک که طول عمر و استحکام بیشتری دارد.

تراکم در واقع تعداد شاخه های اصلی در طول حفاظ است که تمام شاخه های فرعی به آن متصل می شود. در صورتی که فاصله بین شاخه های اصلی حفاظ افزایش یابد یا تعداد شاخه های فرعی کم شود شکل آن ها تغییر می کند. در حقیقت کیفیت و ضریب امنیت حفاظ کاهش می‌یابد.

براساس مطالب ذکر شده قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای فروش را به صورت متری محاسبه می کنند.

اما شما باید وزن تقریبی هر متر را نیز داشته باشید تا افراد سودجو با کم کردن تراکم شاخه های حفاظ با استفاده از میلگرد نازک تر نتوانند شما را فریب دهند.

دیدگاه(3)

 1. رضا روحی
  تیر 13, 1400 \ق.ظ\31 9:37 ق.ظ

  سلام
  برای منطقه کردان بازدید و مشاره دارید. البته قصد من خریده است اگر امکان داره من ابتدا از محل تولید و نمونه های بازدید داشته باشم . ممنون میشوم که در این مورد راهنمایی کنید.

 2. محمد اعلایی
  تیر 18, 1400 \ب.ظ\31 5:49 ب.ظ

  سلام
  چرا قیمت حفاظ شاخ گوزنی این همه نوسان دارد، فروشنده ای قیمت حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع70سانت را 170هزار تومان اعلام می‌کند در صورتی که فروشنده ای دیگر همین حفاظ را با مشخصات جستجو از عینا 220هزار تومان اعلام میکنند می‌شود لطف کنید صادقانه نحوه قیمت گذاری حفاظ روی دیوار را توضیح دهید، به نظرم در مقاله حفاظ شاخ گوزنی بهتر است این مورد را بیشتر توضیح دهید.

 3. مجید میر ولی
  شهریور 05, 1400 \ب.ظ\31 6:58 ب.ظ

  حفاظ شاخ ارزان برای روی دیوار باغ دارید، اگر نرده حفاظ دست دوم هم باشد مشکلی ندارد، حدود 400متر نرده حفاظ روی دیوار ارزان قیمت دارید

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.