درب فلزی، قیمت درب فلزی

درب فلزی،قیمت درب فلزی

 

درب فلزی یا درب آهنی همواره مناسب ترین انتخاب به عنوان درب ورودی ساختمان و یا محل اداری است. امنیت بالای انواع درب های فلزی به واسطه استفاده از فولاد به عنوان متریال ساخت درب امنیت و آرامش را همواره به همراه دارد. عوامل مختلفی در قیمت درب فلزی تاثیر گذار است. گروه تولیدی قصر فلزی با توجه به این حقیقت تلاش نموده تا انواع مختلفی از درب فلزی ساختمان را در قیمت های مختلف طراحی و تولید نماید. ویژگی درب های تولید شده در گروه قصر فلزی برخورداری از کیفیت بالا و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در بخش جوش کاری و رنگ کوره ای است.

انواع درب فلزی

 

انواع مختلفی از درب فلزی طراحی و تولید میشود. درب فلزی کلاسیک، درب فلزی لوکس، درب فلزی ساده و مدرن سبک های مورد استفاده در طراحی و تولید درب های ورودی و درب فلزی پارکینگ هستند. بدیهی است که درب فلزی با توجه به نمای ساختمان انتخاب میشود. با توجه به تمایل سازندگان به طراحی و ساخت ساختمانهای مدرن، درب فلزی مدرن به نسبت سایر درب ها ز اقبال عمومی بیشتری برخوردار شده است. ما در ادامه به بررسی انواع درب های فلزی قصر فلز  با توجه به سبک و مواد اولیه بکار رفته در آنها خواهیم پرداخت .

 

درب فلزی مدرن

 

درب فلزی کلاسیک

 

درب فلزی لوکس

 

درب فلزی ساده

 

درب های فلزی  امروزه در قسمتهای مختلف ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند. از مهمترین بخش هایی که درب فلزی مقدم بر تمام درب ها است درب فلزی پارکینگ و درب فلزی نفر رو ساختمان های مسکونی و ویلایی است.  مجموعه قصر فلزی تمام توان خود را بکار گرفته تا با توجه به امنیت بالایی که در درب فلزی وجود دارد از درب های فلزی در  بخش های مختلفی از ساختمان استفاده کند. محصولات درب فلزی ما عبارتند از :

درب فلزی پارکینگ

درب فلزی ماشین رو 

درب فلزی نفر رو

درب فلزی حیاط 

درب فلزی لابی 

درب فلزی ورودی ساختمان ( درب فلزی هال)

 

با توجه به اینکه درب فلزی پارکینگ و درب فلزی حیاط در نمای ساختمان قرار دارند، طرح و شکل درب از اهمیت بالایی برخوردار هستند. درزمان طراحی درب ورودی برای حیاط خود حتما به این نکته توجه داشته باشید که درب متناسب با نمای ساختمان شما طراحی و نصب شود. شرایط ساختمان و بخش های داخلی اعم از محوطه داخلی ساختمان، جا نمایی درب فلزی حیاط در انتخاب درب فلزی تاثیر بسیار بالایی دارد . در برخی از ساختمان ها از درب فلزی تک لنگه، درب فلزی دو لنگه و درب فلزی ریلی استفاده میشود.

 

درب فلزی مدرن

 

درب های فلزی ساده را درب فلزی مدرن می‌نامند. در ساخت درب فلزی مدرن از طرح های ساده استفاده میشود. اشکال هندسی مانند مربع، لوزی و بیضی از طرح های غالب مورد استفاده در ساخت انواع درب مدرن محسوب میشوند. استفاده از خطوط افقی و عمودی در کناره ها و طرح های هندسی در وسط زیبایی درب های فلزی را دوچندان میکند. در ساخت درب های فلزی مدرن خلاقیت نقش مهمی را در طراحی دارد. در طراحی درب مدرن به کلیات درب پرداخته میشود. درب فلزی لیزری یکی از به روز ترین و مناسب ترین درب های فلزی مدرن است.

 

درب فلزی کلاسیک

 

درب  فلزی کلاسیک را میتوان یک درب مناسب برای بیشتر سلیقه ها دانست. در مورد انتخاب درب های فلزی کلاسیک نمای ساختمان تاثیر بسیار زیادی  در مدل درب ساختمان دارد. در گذشته نه چندان دور درب های کلاسیک را با استفاده از چوب یا ترکیبی از چوب و فلز تولید میکردند. امروزه انواع مختلفی از درب های طرح چوب با فلز طراحی و تولید میشود. از ویژگی های دربهای فلزی کلاسیک میتوان به استحکام و امنیت مناسب، ظاهری زیبا و جذاب، مقاومت دربرابر گرما و سرما است. از درب های کلاسیک  بیشتر به عنوان یک درب فلزی ویلایی، درب فلزی حیاط ساختمان ها استفاده میشود.

 

درب فلزی لوکس

 

در ساختمانهای لوکس انتخاب یک درب پارکینگ فلزی تاثیر بسیار زیادی در نمای ساختمان دارد . درب فرفورژه یکی از بهترین دربهای فلزی لوکس است که از زیبایی خاصی برخوردار است. درب  های لوکس را میتوان با استفاده از کلیه متریال های فلزی تولید کرد.برای ساخت یک درب فلزی زیبا و لوکس ابتدا نیاز به یک طرح و ایده متناسب با نمای ساختمان دارید.مجموعه قصر فلزی با استفاده از تیم طراحی خبره و کار آمد لوکس ترین درب ها فلزی را طراحی و تولید کرده است. استفاده از رنگ های مناسب و پتینه کاری نقش فوق العاده ای در ساخت یک درب لوکس ایفا میکند.

 

درب فلزی ساده

 

بسیاری از سازندگان ساختمان ها برای درب پارکینگ از درب های فلزی ساده استفاده میکنند. امکان استفاده از مواد اولیه مقاوم بدون توجه به طراحی درب سبب میشود تا بیشترین امنیت در بین درب های فلزی متعلق به درب فلزی ساده است. درب فلزی ساده در کمترین زمان ممکن و قیمت مناسب تولید میشود.

 

گروه تولیدی قصر فلزی به منظور انتخاب مناسب درب فلزی مشاوره و بازدید رایگان را برای خریداران فراهم نموده است. خریدارن میتوانند در ساعات اداری با شماره تلفن ۵۶۵۸۶۷۵۵-۰۲۱ تماس گرفته و علاوه بر دریافت تصاویر درب های فلزی تقاضای مشاوره  و بازدید رایگان خود را ثبت نمایند.

 

قیمت درب فلزی

 

قیمت درب فلزی به عوامل مختلفی بستگی دارد. طرح و مواد اولیه نقش بسیار مهمی در قیمت درب دارد.  وزن درب فلزی یکی از مهم ترین عواملی است که در قیمت درب های فلزی تاثیر بسزایی دارد. در درب های فلزی ساده و درب فلزی مدرن که بیشترین ترکیب مواد اولیه را پروفیل و ورق های فولادی تشکیل می‌دهند وزن درب، تاثیر قابل توجهی در قیمت درب فلزی مدرن دارد. در انواع مختلف درب فلزی مانند درب فلزی فرفورژه علاوه بر قیمت طرح و شکل درب در قیمت میتواند تاثیر گذار تر باشد.

در مورد قیمت درب فرفورژه، به هر میزان که درب فرفورژه توسط دست انجام شود قیمت درب نیز بیشتر خواهد شد. به عبارتی ساده تر به هر میزان که درب فلزی نیاز به دقت و  آهنگری داشته باشد طبعا قیمت درب نیز افزایش خواهد یافت.  ابعاد درب نیز در قیمت درب فلزی تاثیر گذار است. مدل های متنوعی از درب فلزی حیاط وجود دارند که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند.

 

"<yoastmark

درب فلزی روسی

درب فلزی طرح چوب

درب فلزی طرح چوب _ عکس درب فلزی طرح چوب

گالری درب فلزی

تصاویر درب فلزی_ انواع درب فلزی

گالری درب فلزی فرفورژه

تصاویر درب فلزی فرفورژه

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

درب فلزی منزل جنوبی

درب فلزی ساختمان جنوبی _ درب فلزی منزل جنوبی

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

cnc درب فلزی

cnc درب فلزی

"درب

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

درب فلزی باغ

درب فلزی باغی

 

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.