نرده راه پله – نرده پله دوبلکس

نرده راه پله – نرده پله دوبلکس

از دیر باز در بیشتر خانه های بزرگ یا اداره ها از انواع نرده پله استفاده می‌شده است. شکل ساختمان در انتخاب و ساخت نرده پله بیشترین تاثیر را داشته است، به گونه ای که در ساختمان های ویلایی از نرده پله لوکس و در ساختمان های اداری از نرده پله فلزی ساده استفاده میشود. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ورود کارخانه های تخصصی به عرصه تولید نرده راه پله تحولی بزرگ در این صنعت ایجاد شده است. مجموعه قصر فلزی از سال ۱۳۸۰ طراحی و تولید انواع نرده پله فلزی ساده، نرده پله مدرن، نرده پله لوکس، کلاسیک را به صورت تخصصی شروع کرده است. نحوه استفاده از نرده پله دوبلکس به شدت تحت تاثیر دکوراسیون و نمای داخلی ساختمان قرار دارد. معمولا افرادی که خانه ای بزرگ دارند با داشتن اطلاعات و طرح های اولیه میتوانند از نرده پله هایی استفاده کنند تا زیبایی ساختمان را افزایش قابل توجهی دهد. ما در این مقاله تلاش کرده ایم تا با ارایه تصاویر نرده پله های فرفورژه لوکس و مدرن شما رادر انتخاب بهترین نرده حفاظ ممکن یاری کنیم. درب ویلا نقطه شروع نمای داخلی ساختمان محسوب میشود که میتوانید نرده پله مناسب با نمای ساختمان را در قصر فلزی انتخاب نمایید.

 

انواع نرده راه پله

انواع مختلفی از نرده پله با توجه مواد اولیه تولید و طراحی شده است، نرده راه پله فلزی با توجه به ارتفاع ساختمان و محل نصب انتخاب میشود. نرده پله فلزی را میتوان در۴ سبک طراحی و تولید کرد. طرح نرده راه پله عبارتند از:

نرده پله مدرن

نرده پله کلاسیک

نرده پله لوکس

نرده پله سفارشی

نرده پله های مدرن با استفاده از قطعات پروفیل و تیرک های ساده به صورت افقی و عمودی ساخته میشود. علاوه بر طرح های افقی و عمودی  استفاده از اشکال هندسی مانند مربع و مستطیل هم در طرح های مدرن قدیمی دیده میشوند. گروه تولیدی قصر فلز این افتخار را دارد که با استفاده از دستگاه های برش لیزری و سی ان سی توانسته نسل جدیدی از نرده پله های مدرن را طراحی و روانه بازار کرده است. با استفاده از دستگاه های برش لیزری کلیه طرحهای مدرن با بال ترین کیفیت ممکن طراحی و تولید میشود.

نرده پله لوکس

در ساختمان های بزرگ وویلایی که پله ها در داخل ساختمان قرار دارند از نرده های فرفورژه استفاده میشود. ظرافت و زیبایی خیره کننده قطعات فرفورژه سبب شده است تا قطعات فرفورژه به عنوان اولین گزینه برای ساخت نرده پله های لوکس تبدیل شوند. علاوه بر ظرافت بالا، قطعات فرفورژه تنوع بالایی دارند.

نرده پله کلاسیک

نرده های چوبی را میتوان گزینه اصلی نرده کلاسیک دانست. در سبک نرده های کلاسیک دست تولید کنندگان کمی به نسبت سایر نرده ها بسته تر است .امروزه از قطعات پلاستیک یا رزین های پی وی سی به جای نرده های چوبی استفاده میشود. در این نوع از نرده به صورت ساده و به سبک های قدیمی و سنتی بیشتر اهمیت داده میشود.

استاندارد نرده راه پله

استاندارد نرده راه پله بین ۹۰تا ۱۱۰ سانت است. در سال ۱۳۹۶ قانون نظام مهندسی تغییر کرد و استاندارد اجباری را برای نرده راه پله مشخص نمود.بر اساس قوانین جدید ارتفاع نرده راه پله از کف بین ۹۰ تا۱۱۰ سانتی متر باید باشد. هیچ نقطه ای از کادر داخلی نرده نباید کمتر از ۱۱ سانت باشد.

قیمت نرده راه پله

قیمت نرده راه پله بستگی به نوع مواد اولیه دارد. در نرده راه پله های فلزی وزن یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت نرده پله محسوب میشود. نرده پله های مدرن علاوه بر اینکه نرده ای ساده و شیک محسوب میشوند قیمت مناسب تری به نسبت سایر نرده های فلزی دارند.

نحوه اجرای نرده راه پله دوبلکس شیک

مدل نرده راه پله فرفورژه

نرده پله

نرده پله فرفورژه – نرده یله دوبلکس فرفورژه

نرده راه پله لیزری

نرده پله مدرن _ نرده پله سفید

نرده پله فرفورژه

نرده پله فرفورژه دوبلکس

نرده راه پله دوبلکس

نرده دوبلکس

نرده پیچ

نرده پیچ لیزری

نرده گرده مدرن

نرده پیچ گرد مدرن

نرده دوبلکس

نرده پله دوبلکس

نرده راه پله

نرده راه پله دوبلکس

نرده پیچ

نرده پیچ لوکس

دیدگاه(6)

 1. محمد خاتمی
  مرداد 13, 1400 \ب.ظ\31 10:13 ب.ظ

  قیمت نرده راه پله دوبلکس فرفورژه به صورت متر طول محاسبه می‌شود یا کیلویی است

 2. حمید
  مرداد 14, 1400 \ق.ظ\31 8:56 ق.ظ

  نرده راه پله فرفورژه را شما خودتان اندازه میزنید و تولید کرده می‌آورید، نرده راه پله دوبلکس است،یا این که در محل ساختمان اجرا میکنید،ما هنوز کف و دیوارها رو سنگ و رنگ نکرده ایم ممنون میشوم راهنمایی کنید.

  • Nasersadeghi99
   مرداد 14, 1400 \ق.ظ\31 11:32 ق.ظ

   سلام
   جناب آقای حمید عزیز به صورت کلی نرده راه پله را باید سازنده بازدید کند و در مراحل ساخت مانند کف سازی و سنگ کاری میبایست با اجرا کننده نرده راه پله هماهنگ باشید. نرده راه پله ساده و صاف را در کارخانه تولید و رنگ آمیزی میشود، رنگ نرده راه پله بستگی به توافق اولیه دارد چرا که برخی از خریداران نرده راه پله را بدون رنگ سفارش میدهند. در مورد نرده پله دوبلکس یا همان نرده راه پله خم دار بهتر است که در طی دو مرحله اجرا شود. در بخش اول شاسی و جای کف پله ها ساخته میشود، بعد از نصب پله ها با هماهنگی مابقی نرده دوبلکس شما بدون کمترین خسارتی ساخته و نصب میشود.

 3. صبا
  شهریور 05, 1400 \ب.ظ\31 7:02 ب.ظ

  قیمت انواع نرده راه پله که در سایت وجود دارد را می‌توانید ارسال کنید، نرده راه پله مدرن یا نرده راه پله ساده و شیک مد نظر ما است.

 4. امیر صدرا
  شهریور 27, 1400 \ب.ظ\31 10:55 ب.ظ

  نرده دوبلکس ویلا شما کار میکنید, نرده دوبلکس لوکس و نرده دوبلکس فرفورژه بیشتر مد نظر ما است, قیمت نرده دوبلکس برای دماوند را متری چند محاسبه میکنید.

  • Nasersadeghi99
   مهر 03, 1400 \ب.ظ\30 2:41 ب.ظ

   پله دوبلکس و نرده دوبلکس در مجموعه قصر فلزی با بهترین کیفیت تولید میشود. انواع نرده راه پله با رنگ آمیزی نرده پله از ابتدا تا انتها است و شما میتوانید عین تصویر نرده پله یا نمونه ای که در کارخانه مشاهده میکنید را تحویل بگیرید. توصیه ما در مورد نصب انواع نرده پله دوبلکس ساخت در محل است. شما بدین ترتیب شما به عنوان خریدار در جریان کلیه مراحل تولید قرار گرفته و اطمینان خاطر بیشتری خواهید داشت. رنگ نرده پله هم به همین منوال است. قیمت پله دوبلکس و نرده پله به نوع مدل شما بستگی دارد. به صورت کلی نرده پله فرفورژه از متری 2 ملیون تا 3ملیون هشتصد هزار تومان متفاوت است.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.