پله گرد

پله گرد

پله گرد

پله گرد یا همان پله های مارپیچ بیشتر در ساختمان های ویلایی و دوبلکس کاربرد دارد. این نوع از نرده پله میتواند نقش بسیار مهمی در دکوراسیون ساختمان شما داشته باشد. طراحی و شکل پله گرد توسط مهندسین ساختمان انجام میشود نکته مهمی نحوه ساخت و اجرای پله های گرد و پیچ در ساختمان است. مجموعه قصر فلزی تولید کننده تخصصی انواع نرده راه پله مانند پله گرد، پله پیچ و پله دوبلکس است. استفاده از خلاقیت در کنار برخورداری از تجهیزات  به روز سبب شده است تا زیبا ترین و ایمن ترین پله های گرد جمع آوری شده تا خریداران بتوانند با آرامش کامل از این تنوع محصولات استفاده کنند. پله های گرد با توجه به طراحی به چند دسته تقسیم میشوند. پله گرد زیر محور، پله گرد دو محور باکس، پله گرد دو محور ورق، پله گرد برش خورده، پله گرد دور محور، پله گرد دور لوله، پله گرد تک محور کنسولی از شاخص ترین انواع پله گرد محسوب میشوند.

برای خرید انواع پله گرد میتوانید با شماره تلفن ثابت 56586755-021  —  56576756-021  در ساعات اداری و شماره تلف همراه 09123403540 —09124403540 مهندس صادقی تماس بگیرید . با یک تماس میتوانید از مشاوره و بازدید رایگان استفاده کنید. ارسال تصاویر جدید و به روز انواع پله گرد و نرده راه پله نیز با توجه به درخواست شما انجام میگیرد.

پله گرد قصر فلزی

پله گرد قصر فلزی

انواع پله گرد با توجه به متریال و مواد بکار رفته در ساخت به چند دسته اصلی تقسیم میشوند.

پله گرد آهنی

پله گرد فرفورژه

پله گرد استیل

پله گرد سنگی

پله گرد سفارشی

در ادامه ما به بررسی انواع نرده راه پله به خصوص پله گرد و مواد بکار رفته درآن خواهیم پرداخت. نکته مهمی که در زمان خرید نرده راه پله گرد باید بدان توجه کرد طرح و نوع مواد بکار رفته در کناره های نرده پله است. انواع مختلفی از طره های فرفورژه و ورق های برش خورده cnc وجود دارند که میتوانند زیبایی محوطه داخلی ساختمان شما را دو چندان کنند. همان گونه که در بالا نیز اشاره شد علاوه بر استفاده از مواد با کیفیت در ساخت نرده راه پله، نوع رنگ آمیزی و پتینه کاری تاثیر بسیار زیادی در زیبایی پله ساختمان شما دارد. پله فرفورژه یکی از زیبا ترین انواع ئله گرد محسوب میشود.

شما میتوانید در ساختمان خودتان هر یک از انواع نرده راه پله را انتخاب کنید. ساخت نرده پله های فرفورژه زیبا و لوکس در ساختمان های ویلایی، رستوران ها و کافه ها کاربرد فراوانی دارد. در خانه های دوبلکس ویلایی میتوان از نرده راه پله های ساده هم استفاده کرد، استفاده از پله های گرد سبب زیبا تر شدن محیط داخلی ساختمان میشود. به صورت کلی توصیه همه افراد متخصص در دکوراسیون داخلی ساختمان، استفاده از پله های گرد است.

انواع پله گرد

پله گرد فرفورژه

قیمت پله گرد

قیمت پله گرد بستگی به طرح و نوع مواد مصرفی در پله است. یکی از مهم ترین مواردی که بعد از کیفیت و امنیت در نزد کارفرما اهمیت دارد، قیمت نرده پله گرد است. در بین انواع نرده پله ها ارزان ترین نرده پله متعلق به نرده پله دور لوله میباشد. تزئینات پله گرد یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت پله گرد است. تزئینات نرده پله پیچ دارای قیمت های متفاوتی است که امکان دارد مشکلاتی را برای کارفرما داشته باشد. گروه تولیدی قصر فلزی کلیه مراحل از طراحی تا ساخت و نصب نرده راه پله به همراه رنگ و تزئینات را به صورت کامل اجرا کرده و تحویل کارفرما میدهد. قطعا رضایت خاطر خریداران بیشترین اهمیت را دارد.

پله گرد فلزی

پله گرد فلزی مدرن

پله گرد مدرن

پله گرد مدرن امروزه کاربرد بسیار بالای دارد. در ساختمان های اداری و فروشگاه های بزرگ از خریدان عمده پله های گرد محسوب میشوند. شکل این نوع از نرده پله ها علاوه بر ساده بودن بسیار شیک و زیبا هستند. نوع مواد مصرفی در این نوع از نرده پله ها بیشتر از ورق های فلزی و میله های عمودی است. در پله های گرد مدرن بیشتر از طرح های ساده عمودی و افقی استفاده میشود. استفاده از اشکال هندسی در پله گرد بسیار رواج دارد.

پله گرد

انواع پله گرد

انواع پله گرد

پله گرد زیر محور نوعی از پله دوبلکس دکوراتیو است که شاسی نرده پله در زیر سازه قرار دارد. در اکثر مواقع دو سمت پله گرد زیر محور معلق هستند که توسط نرده پله پوشش داده میشوند. این نوع نرده پله قابلیت ساخت به صورت صاف و گرد را دارد. امنیت پله های گرد زیر محور مناسب است و زمانی که قرار است به صورت گرد اجرا شود نیاز به فضای بیشتری دارد. در ساخت این نوع نرده پله از متریال مختلفی استفاده میشود. ترکیب چوب، ورق فلزی و پروفیل آهنی بیشتر در این نوع از نرده دیده میشود. زیبایی این نوع از نرده پله بسته به خلاقیت سازنده دارد.

پله گرد

پله گرد طلایی

 

پله گرد دو محور باکس

در ساختمان های دوبلکس پله های گرد که با دو محور یا دو باند موازی، از طبقه اول به سمت طبقه بالا هدایت میشود را نرده پله گرد دو محور می‌نامند. در ساختمان های بزرگ و با شکوه که می‌خواهند نرده پله در داخل ساختمان خود نمایی کند این نوع از نرده پله بسیار مناسب تر از سایر طرح ها است. در گذشته این نوع از نرده پله را با استفاده از سنگ یا چوب به صورت هماهنگ می‌ساختند. امروزه انواع مختلفی از این نوع نرده پله با استفاده از مواد اولیه مانند ورق یا گل نرده ساخته میشوند که جایگزین مناسبی برای این طرح محسوب میشوند.

پله گرد بنفش

پله گرد طلایی بنفش

پله گرد دو محور ورق

در این مدل، پله ها با استفاده از آهن و پروفیل ساخته میشود. این نوع از پله گرد با استفاده از ورق های فلزی ساخته میشود. پله گرد دو محور ورق به نسبت سایر نرده پله ها سبک تر بوده و فضای کمتری اشغال میکند. قیمت نرده پله گرد دوبلکس با توجه به وزن و مواد مصرف شده در آن به نسبت سایر نرده پله ها مناسب تر است. این محصول را میتوان در دسته پله های مدرن و مناسب دسته بندی کرد و سادگی و زیبا بودن از شاخصه های این نرده فلزی است.

پله گرد دور لوله

در بری از موارد به خصوص در ساختمان های دوبلکس کوچک و نداشتن فضا برای استفاده از انواع دیگر پله از این نوع نرده راه پله گرد استفاده میشود. طراحی این نوع از پله گرد بدین صورت است که پله ها بر اساس محوریت بر یک لوله می‌باشند. با توجه به استفاده لوله فلزی طبعا جنس پله این نوع از نرده ها فلزی هستند. معمولا با توجه به فضای محدود در این نوع از نرده، اندازه کف پله ها کوچک هستند.

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.